€ 15,00 €/h brutto

Produkcja deserów od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 20, 2024 04:05

W fabryce z Berlina dostępna legalna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na produkcji deserów. Oferta także dla par z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów mrożonych

Start: od zaraz

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 15,00 euro brutto/h

Opis stanowiska pracy (zadania):

  • Przygotowywanie składników do produkcji deserów, włączając w to dokładne odmierzanie i mieszanie składników wg receptury.
  • Obsługa różnych maszyn produkcyjnych w celu wytwarzania deserów o wysokiej jakości.
  • Pakowanie gotowych artykułów zgodnie z wytycznymi dotyczącymi estetyki i bezpieczeństwa.
  • Etykietowanie produktów zgodnie z obowiązującymi standardami.
  • Kontrola jakości gotowych produktów poprzez wizualną inspekcję oraz stosowanie odpowiednich procedur kontroli.
  • Zachowanie czystości na stanowisku pracy poprzez regularne sprzątanie i utrzymanie porządku.

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie do nauki i pracy, nawet jeśli brakuje doświadczenia zawodowego.
  • Podstawowa komunikatywność w języku niemieckim będzie dodatkowym atutem, ale nie jest konieczna.
  • Gotowość do elastycznego grafiku pracy, w tym także możliwość pracy na drugą zmianę.
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole, zdolność do współpracy i komunikacji.
  • Dobra kondycja fizyczna, niezbędna do wykonywania obowiązków związanych z produkcją deserów.

Oferujemy:

  • Natychmiastowe i stabilne zatrudnienie.
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto za każdą przepracowaną godzinę.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży spożywczej.
  • Przyjazne środowisko pracy sprzyjające rozwojowi zawodowemu.
  • Dedykowane szkolenia dotyczące obowiązków związanych ze stanowiskiem.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, marzec 2024/Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbHń

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 81865d3ee0491d10

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.