€ 11,25/h +zakwaterowanie

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par na produkcji deserów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 18, 2019 00:55

Propozycja zatrudnienia w Berlinie na produkcji deserów mrożonych. Od zaraz praca w Niemczech skierowana do par także bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wakaty: 4

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 11,25 euro brutto + do tego dodatek w wysokości 1,50 euro brutto do każdej godziny za pracę w warunkach chłodniczych

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca stojąca o charakterze fizycznym na linii produkcyjnej przy pakowaniu, kontroli jakości czy pakowaniu gotowych produktów

Oczekiwania:

  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sumienność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pełne wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • darmowe zakwaterowanie w jednoosobowych pokojach z łazienką oraz internetem po wifi
  • liczne szkolenia pracownicze i wdrożenie w obowiązki
  • uniform służbowy
  • atrakcyjne zarobki
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 8315d2ce68e39394