€ 13,50/h brutto

Praca Niemcy bez języka od zaraz pakowanie kosmetyków samochodowych w Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 5, 2022 01:32

Od zaraz dla pakowaczy legalna praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zatrudnienie w fabryce z Ulm. Zakwaterowanie organizuje pracodawca – odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Miasto: Ulm, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • prosta, powtarzalna praca jako pakowacz
  • osoba zatrudniona będzie kontrolowała jakość, ustawiała urządzenia oraz zdejmowała gotowe artykuły z linii produkcyjnej

Wymagania:

  • energiczność
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy jako pakowacz
  • samodyscyplina
  • zaangażowanie
  • uczynność, pracowitość
  • szybkość w przyswajaniu nowych rzeczy

Oferujemy:

  • solidne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • komplet odzieży służbowej
  • pomoc przy sprawach w urzędach, bankach
  • prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 55262c3588aed619