€ 13,50/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka dla par Niemcy praca na produkcji deserów od zaraz Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 30, 2021 4:34 am
  • Wygasa: 2 dni, 1 godzina

Oferta pracy w Niemczech na produkcji deserów mrożonych z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 13,50 euro brutto na godzinę pracy – jest to stawka zsumowana, składa się na nią 12,50 stawki podstawowej plus 1 euro dodatku za pracę w warunkach chłodniczych

Termin: od zaraz

Umowa: pół roku

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej i w pełni bezpiecznej fabryce spożywczej
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się obsługą urządzeń, pakowaniem, dbaniem o ciągłość, przeprowadzaniem cyklicznego konserwowania urządzeń (konieczne szkolenie!), porcjowaniem składników itp.
  • pracodawca zapewnia dobrej jakości odzież do pracy i rzetelne szkolenie w pierwszych dniach

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • wsparcie opiekuna polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na okres 6 miesięcy
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w dobrych warunkach
  • system zmianowy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • uniform, odzież do pracy chłodni, środki ochronne
  • uczciwe i terminowe wynagrodzenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, od kwietnia 2021 Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 41606227e293cad