€ 13,50/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na produkcji deserów mrożonych w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 2, 2022 01:01

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Berlina na produkcji deserów mrożonych. Niemcy praca 2022 bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji deserów

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prostych prac produkcyjnych w fabryce deserów mrożonych – np. lodów
  • do zadań należeć będzie obsługa sprzętów, dbanie o ciągłość, napełnianie opakowań masą smakową i inne proste prace manualne
  • praca w warunkach chłodniczych – specjalna odzież termiczna zapewniona jest przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • szybkość w przyswajaniu nowych rzeczy
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • pracę na 3 zmiany
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • prawo do płatnego urlopu
  • świadczenia socjalne
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • raz na tydzień możliwość pobierania zaliczek
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pracodawca zapewnia przejazdy na miejscu do pracy
  • dla pracowników najlepszych długoterminowe zatrudnienie
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego – atrakcyjne premie, bonusy – np. premia za pełną frekwencję, urlopowa czy świąteczna

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, sierpień 2022/Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 56362e802401ab99

Linki sponsorowane