€ 12,49/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 4, 2019 04:04

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Ulm od zaraz przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Pensja: 12,49 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Wakaty: 2

Obowiązki:

  • praca w fabryce produkującej kosmetyki samochodowe
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań pomocniczych przy linii produkcyjnej – zdejmowanie produktów z taśmy i pakowanie do kartonów

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna i zręczność
  • prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania swoim autem
  • brak nałogów – na terenie zakładu pracy nie ma palarni i palenie jest surowo wzbronione
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dobre zdrowie
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatek w wysokości 100 euro za dojazdy własnym autem i 150 euro miesięcznie dofinansowania na pokrycie chociaż częściowe kosztów za zamieszkanie
  • legalne warunki zatrudnienia
  • sprawdzonego pracodawcę
  • płatne zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach za 300 euro od osoby miesięcznie
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 7865cf5765e9c5aa