€ od 12,85/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka na produkcji batonów fabryka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 18, 2022 3:45 am

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Augsburga na produkcji batonów czekoladowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej w fabryce batonów

Miasto: Augsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 16

Obowiązki:

  • praca nieskomplikowana przy taśmociągu w fabryce na produkcji batonów czekoladowych
  • pierwsze dni to przeszkolenie stanowiskowe oraz z BHP i przydział uposażenia
  • zatrudnienie odbywa się w firmie nowoczesnej i pro pracowniczej z wdrożonymi systemami bezpieczeństwa w czasach pandemii
  • zadania zlecane będą zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem – obsługa urządzeń produkcyjnych, pakowanie, pilnowanie ciągłości, etykietowanie, zdejmowanie z linii itp.
  • dużo powtarzalnych, lekkich prac przydzielanych przez koordynatora na podstawie osobistych predyspozycji

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • energiczność
  • żwawość
  • samodzielność oraz zdolność pracy na rzecz grupy
  • solidność
  • samodyscyplina
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej oraz znajomość języka

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • przed wyjazdem i na miejscu pełne wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, administracyjnych, formalnych, kadrowych
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • rzetelne szkolenie pracownicze na miejscu
  • pierwszą umowę na okres próbny, dla najlepszych stałą umowę
  • system zmianowy i dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych lub pracę w godzinach nocnych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 71261e564971d69a