€ 13,50/h +zakwaterowanie

Dla par bez znajomości języka Niemcy praca na produkcji deserów mrożonych od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 8, 2021 02:38

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Berlina od zaraz na produkcji deserów mrożonych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: 13,50 euro brutto na godzinę pracy (na to składa się 12,50/h + 1/h dodatku za pracę w warunkach chłodniczych)

Termin: od zaraz

Umowa: na pół roku

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji deserów mrożonych
  • pracownik będzie brał udział w pracach produkcyjnych na każdym etapie
  • do zadań należy kontrola jakości, dbanie o ciągłość, obsługa, mycie oraz konserwacja maszyn produkcyjnych, pakowanie produktu gotowego, przygotowywanie składników itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • rzetelne przestrzeganie zasad BHP w pracy z żywnością
  • samodzielność, niezawodność, odpowiedzialność
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na 6 miesięcy w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i pensję wypłacaną terminowo
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracę w systemie zmianowym
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, od II połowy czerwca 2021 Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 39360be6086b8cda