€ od 13,85/h brutto

Produkcja batonów od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka 2023 Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 11, 2023 00:48

Także dla par w fabryce słodyczy z Augsburga od zaraz legalna praca w Niemczech przy produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem. Oferta bez znajomości języka z zamieszkaniem na miejscu zapewnionym przez pracodawcę (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów czekoladowych

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 8

Pensja: od 13,85 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy pracownika do pracy na produkcji słodyczy czekoladowych. Pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę urządzeń produkcyjnych po odpowiednim szkoleniu oraz wykonywanie prostych prac manualnych przy linii produkcyjnej, takich jak pakowanie i etykietowanie. Pracownik będzie również odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości.

Oczekiwanie:

Poszukujemy sumiennego, odpowiedzialnego i zaangażowanego pracownika gotowego do podjęcia pilnej pracy w Niemczech. Pracownik powinien mieć umiejętność pracy pod presją oraz wykazywać sumienne wypełnianie obowiązków. Dodatkowo, poszukujemy pracownika zdolnego do wydajnej pracy w zespole.

Zapewniamy:

Oferujemy opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu, zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, system 3-zmianowy, uniform służbowy, możliwość podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych pracowników, ubezpieczenie zdrowotne oraz płatny urlop.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 966643473f1189af