€ 13,50/h +zakwaterowanie

Dla par dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji deserów bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 15, 2020 02:40

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par na produkcji deserów mrożonych. Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Berlina dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Pensja: 12 euro brutto/h + dodatek 1,50 euro/h za pracę w warunkach chłodniczych, co w sumie daje 13,50 euro brutto/h

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Termin: od zaraz

Umowa: 6 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w warunkach chłodniczych – pracodawca zapewnia odpowiednie szkolenie z BHP oraz odzież i środki ochronne
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej jest kontrola jakości, pakowanie gotowych produktów, ustawianie maszyn, przygotowywanie mas smakowych, porcjowanie składników
  • zadania będą przydzielane przez przełożonego na podstawie kwalifikacji/umiejętności/predyspozycji

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • szybkość
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • energiczność
  • bezproblemowe stosowanie się do zasad BHP
  • umiejętność pracy samodzielnie oraz w zespole

Zapewniamy:

  • odpowiedni do pracy przy niskich temperaturach uniform służbowy
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym w systemie zmianowym
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem i świadczeniami
  • zatrudnienie na pół roku
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pełna opieka polskojęzycznego koordynatora
  • dobre stawki godzinowe i terminowe wypłacanie pensji

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, od września 2020 Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 5225f5d5a683970b