€ 12,49/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 20, 2019 3:59 am

Oferujemy zatrudnienie w Ulm przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Zarobki: 12,49 na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej, polegająca na pakowaniu gotowych produktów – kosmetyków samochodowych
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie
  • pracownik musi równocześnie wizualnie kontrolować jakość
  • obowiązuje system trójzmianowy

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B i możliwość przyjazdu własnym autem
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dobre zdrowie, wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • brak uzależnień
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zręczność, energiczność

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • początkowo zatrudnienie na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • rzetelnego pracodawcę
  • płatne zakwaterowanie w cenie 300 euro/os miesięcznie w wynajętych mieszkaniach
  • wysokie wynagrodzenie
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego – za przejazdy własnym autem do 100 euro/mc, dofinansowanie na pokrycie kosztów zamieszkania – do 150 euro miesięcznie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 8975d5afecb2bf38