€ 10,19/h +zakwaterowanie

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz dla par na produkcji deserów mrożonych Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 11, 2019 3:49 am

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz na produkcji deserów mrożonych. Zatrudnienie bez znajomości języka dla par w fabryce z Berlina. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu w komfortowych warunkach.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Wynagrodzenie: 10,19 euro brutto na godzinę plus dodatek za pracę w niskiej temperaturze w wysokości 1,50 euro/h

Umowa: na 3 miesiące i dla osób które się sprawdzą możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca produkcyjna w fabryce lodów i deserów mrożonych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy taśmociągu, polegająca na pakowaniu gotowego produktu, przeprowadzaniu kontroli jakości itp.
  • po odpowiednim szkoleniu do zadań należeć będzie obsługa maszyn

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do pracy w niskiej temperaturze
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • chęć do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • dostępność od zaraz
  • staranność, niezawodność

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • odzież roboczą
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • szkolenia i możliwość rozwoju
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane w jednoosobowych pokojach z łazienką oraz dostępem do internetu po wi-fi
  • darmowe wsparcie w procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 1055cfec3166a05a