€ 13,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka pakowanie kosmetyków samochodowych, Ulm 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 21, 2023 01:52

Zakład produkcyjny z Ulm od zaraz poszukuje pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy pakowaniu kosmetyków samochodowych bez znajomości języka na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie dla chętnych zapewnione odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

Praca na tym stanowisku obejmuje zatrudnienie w fabryce produkującej profesjonalne kosmetyki samochodowe. Pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej w tempie dostosowanym do potrzeb produkcji. Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie kontrola jakości produktów oraz ich pakowanie w gotowe opakowania.

Oczekiwania:

Aby podjąć pracę na tym stanowisku, oczekiwane są konkretne cechy i umiejętności. Pracownik powinien być zręczny i sprawny w wykonywaniu swoich obowiązków. Wymagana jest również samodyscyplina oraz gotowość do szybkiego podjęcia pracy w Niemczech. Sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań są niezbędne, a także wymagana jest punktualność. Znajomość języka niemieckiego będzie atutem.

Zapewniamy:

Zapewnione jest odpłatne zamieszkanie dla pracowników, w cenie 250 euro miesięcznie od osoby. Wspomaganie w formalnościach oraz codziennych sprawach na miejscu zapewnia rezydent polskiego pochodzenia. Komplet odzieży pracowniczej zostanie dostarczony przez pracodawcę, a zatrudnienie będzie na pełny etat. Najlepsi pracownicy otrzymają propozycję stałej pracy w Niemczech. Oferowana umowa o pracę na 3 miesiące posiada opcję przedłużenia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm 2023

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 3256418a1b752d7a