€ 13,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu kosmetyków samochodowych, Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 27, 2022 1:39 am

Poszukujemy pakowaczy także bez znajomości języka w fabryce z Ulm przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Zarobki: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • manualna praca przy taśmie
  • pakowanie kosmetyków samochodowych
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz obsługiwanie urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:

  • samodyscyplina
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • energiczność
  • przykładanie się do obowiązków

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne warunki i dobre wynagrodzenie
  • komplet odzieży pracowniczej
  • pomoc opiekuna na miejscu
  • zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby w hotelu pracowniczym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 43163316fcbc2cdb