€ 13,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka pakowanie kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2022 01:46

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Ulm dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca przy pakowaniu kosmetyków samochodowych
  • zadania wykonywane są przy taśmociągu w szybkim tempie
  • pracownik odpowiedzialny będzie za przeprowadzanie kontroli jakości, obsługę urządzeń i zdejmowanie produktów z taśmy

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • energiczność
  • zdyscyplinowanie
  • zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • pracowitość
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas
  • uniform służbowy
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • legalne zatrudnienie dające świadczenia, urlop płatny czy opiekę medyczną
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 12562fbda24c4938