€ ok. 12,25/h + dodatki

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji batoników białkowych Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 25, 2019 04:37

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji batoników proteinowych. Zatrudnienie w fabryce z Augsburga dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji batoników białkowych

Wakaty: 3

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: około 12,25 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz, praca od I połowy lipca 2019

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowaniem masy białkowej w fabryce produkującej batoniki proteinowe
  • zadania polegają na obsłudze maszyn produkcyjnych
  • konieczne będzie wykonywanie prac porządkowych

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku a także posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość, pracowitość, solidność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • początkowo umowa określona – próbna a później dla najlepszych opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • atrakcyjne warunki finansowe i sprawdzonego pracodawcę
  • bezpłatne wsparcie w procesie rekrutacyjnym
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • płatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie – zamieszkanie zorganizowane jest wyłącznie na okres 3 pierwszych miesięcy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 3465d113339b788e