€ od 12,85/h brutto

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji batonów Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 18, 2020 02:15

Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Augsburga dla par na produkcji batonów czekoladowych z nadzieniem.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Augsburg, Niemcy

Stawka godzinowa: od 12,85 euro brutto

Rozpoczęcie: od grudnia 2020

Zakres zadań:

  • możliwa praca w różnych działach i stanowiskach – w zależności od zapotrzebowania kadrowego
  • przydzielane obowiązki to między innymi: kontroler jakości, pakowacz, osoba do dostarczania surowców, pracownik przy maszynach
  • wiele nieskomplikowanych, powtarzalnych prac manualnych przy linii

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • przyjazne nastawienie
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia na stałe
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • płatny urlop
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 4925fb261ee8a767