€ 14,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka dla par na produkcji foteli od zaraz Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 24, 2022 01:47

Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie w fabryce z Ingolstadt od zaraz także dla par z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji foteli samochodowych

Miasto: Ingolstadt, Niemcy

Zarobki: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • łatwa praca wykonywana w fabryce produkującej i montującej fotele z branży samochodowej
  • obowiązkiem będzie montaż i przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przykładanie się do obowiązków
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego
  • wysoka precyzja pracy
  • dokładność, pracowitość

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • bardzo dobre zarobki wypłacane na czas
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • solidne premie
  • paczki na święta
  • darmowy parking
  • bezpłatny kurs języka niemieckiego
  • zakwaterowanie zorganizowane w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • opcja pracy również dla par
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opiekę koordynatora Polaka

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja foteli samochodowych, czerwiec 2022/Ingolstadt

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 794628bc375d0d30