€ 13,50/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji deserów mrożonych fabryka Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 1, 2022 02:33

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Berlina na produkcji deserów mrożonych. Oferta pracy w Niemczech 2022 dla osób bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez cały okres trwania umowy.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: od 13,50 euro brutto na godzinę pracy (stawka podstawowa 12,50 + 1 euro dodatku za pracę w warunkach chłodniczych)

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 12

Zakres zadań:

  • praca produkcyjna w fabryce deserów mrożonych
  • zadania wykonywane będą w warunkach chłodniczych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za napełnianie plastikowych pudełek produktem + przeprowadzanie kontroli jakości i pilnowanie ciągłości produkcji

Oczekiwania:

  • umiejętność bezkonfliktowej i wydajnej pracy w zespole
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dostępność na najbliższe 6 miesięcy
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • system 3 zmianowy
  • nowoczesny zakład pracy
  • świadczenia socjalne
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę na 6 miesięcy
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • uniform służbowy
  • opcja pobierania zaliczek
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w pokojach pracowniczych niedaleko fabryki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, luty 2022/Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 94861f8225d8dbd2