€ 12,49/h brutto

Bez znajomości języka od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 21, 2020 3:19 am

Oferujemy zatrudnienie przy pakowaniu kosmetyków w fabryce z Ulm. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech skierowane do Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 12,49 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca produkcyjna na stanowisku pakowacz
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie kosmetyków oraz chemii samochodowej
  • pracownik będzie kontrolował jakość produktów gotowych i pakował je zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie
  • czynne prawo jazdy kat.b
  • dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • świetne zorganizowanie
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę niemiecką na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • satysfakcjonujące zarobki
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 8315e2606bfd493e