€ do ustalenia

Praca Niemcy na magazynie dla komisjonera bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 28, 2015 02:55

Poszukujemy od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień. Oferta z Hamburga bez znajomości języka urzędowego na magazynie przy pakowaniu i komisjonowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, różne lokalizacje (Hamburg, Ulm, Kolonia, Bremen, Langenau)
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: 02/2015KO
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie zamówień
– wyszukiwanie produktów na półkach
– komisjonowanie
– prace porządkowe na magazynie
– zabezpieczanie towaru przed zniszczeniem
– przyjmowanie dostaw
– załadunek i rozładunek towarów

Wymagania:
– dla osób w wieku do 40 lat
– kandydaci niekarani (dokument zaświadczający do wglądu)
– umiejętność porozumiewania się w języku urzędowym nie jest konieczna natomiast należy znać liczebniki niemieckie
– doświadczenie w pracy na magazynie jest konieczne
– umiejętność obsługiwania urządzeń znajdujących się na magazynie w tym wózka widłowego z platformą jezdną dla operatora
– doskonałe zarządzanie czasem pracy
– zorganizowanie, punktualność, samodzielność
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– pracę na czas nieokreślony
– zakwaterowanie (dobre warunki)
– szkolenia, kursy pracownicze
– wdrożenie w system działania firmy
– wprowadzenie w zakres obowiązków
– pomoc koordynatora zmiany
– dieta pracownicza
– satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: adam.goik@wsm-personal.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-komisjonowanie-na-magazynie-hamburg/

ID ogłoszenia: 14054f106b0bea39

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na magazynie dla komisjonera bez znajomości języka Hamburg”

  1. witam Mam na imie Pawel mam 37 lat i jestem zainteresowany panstwa oferta pracy z wyksztalcenia jestem piekarze ale takze pracowalem jako magazynier w piekarnii takze umiem dbac o czystosc i porzadek jestem zaiteresowany panstawa oferta mieszam w Haburgu na edelstedt moj nr tel to 4915789659014