€ do ustalenia

Niemcy praca w Hamburgu od zaraz pakowanie warzyw bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburgu
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 4, 2015 00:10

Od zaraz poszukujemy pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech, Hamburg dla grup przy pakowaniu owoców na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zajmować się będzie sortowaniem warzyw i owoców oraz ich pakowaniem. Zadania wykonywane są na linii produkcyjnej.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę
– chęć podjęcia pracy w Hamburgu
– najchętniej zatrudniamy osoby energiczne
– punktualne stawianie się w pracy
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– szybkie wykonywanie zadań z należytą starannością
– radzenie sobie ze stresem
– samodzielne wykonywanie zadań
– możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:
– pracę od zaraz na niemieckich warunkach
– zatrudnienie na 3 miesiące z zakwaterowaniem
– chętnie przyznajemy premię najlepszym pracownikom
– w ciągu tygodnia zapewniamy wyrobienie minimum 40 godzin
– jasne warunki zatrudnienia
– przyjazną atmosferę na miejscu
– pracownikom zapewniamy urlopy
– pomoc polskiego koordynatora zmiany
– przyjmujemy również grupy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie CV + LM na maila: arbeiteinstellen@job4u.com z tematem: Pakowanieowocow/07/15
Należy pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-owocow-i-warzyw-hamburg/

ID ogłoszenia: 325559702f7724e9

1 odpowiedź na “Niemcy praca w Hamburgu od zaraz pakowanie warzyw bez znajomości języka”

  1. Zdecydowanie podejme proponowana prace przy pakowaniu warzyw,prosze o kontakt telefoniczny +48 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr