€ 7,86 euro/h brutto

Bez języka praca w Niemczech przy pakowaniu karmy Eisenach 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Eisenach
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do 31 stycznia 2015 roku
  • Opublikowany: listopad 13, 2014 02:17

Od zaraz szukamy pracowników przy pakowaniu artykułów zoologicznych. Praca Niemcy w Eisenach na rok 2015 dla pakowaczy – nie wymagany język niemiecki.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Eisenach
Wynagrodzenie: 7,86 euro/h brutto

Zadania:
Są to prace magazynowe gdzie pracownik będzie głównie odpowiedzialny za pakowanie artykułów zoologicznych według ustalonych norm i zasad.

Wymagania:
– możliwość natychmiastowego wyjazdu
– osoba potrafiąca pracować samodzielnie jak również w zespole
– komunikatywność, łagodne usposobienie
– zaangażowanie w wykonywanie czynności
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne

Oferujemy:
– zatrudnienie już od 16 listopada do końca stycznia 2015
– podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– miejsce zamieszkania odpłatne 6,50 euro za dzień

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem na maila: kadry@issp.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-pakowanie-art-zoologicznych-bez-jezyka-eisenach/

ID ogłoszenia: 818546408786c592

5 komentarzy na “Bez języka praca w Niemczech przy pakowaniu karmy Eisenach 2015”

  1. Jestem zainteresowana państwa ofertą.Proszę o kontakt.

  2. witam,serdecznie jestem zainteresowany praca.

  3. witm,serdecznie.
    wiktor.mam 60lat, dobry stan zdrowia operatywny
    wyksztalcenie zawodowe[zlota raczka]
    tel.781-884-131 76-200 slupsk

  4. Witam. Jestem bardzo zaintersowana państwą ofertą pracy. Proszę o kontakt i Pozdrawiam.

  5. Witamy jesteśmy zainteresowane oferta pracy ,mamy doswiadczenie w pakowaniu produktów spożywczych i nie tylko ,obecnie przebywamy w Anglii i pracujemy przy pakowaniu mięsa ,jestesmy gotowe na podjęcie pracy w trybie natychmiastowym ,posiadamy auto .prosimy o kontakt 07442256252