€ 6,40 euro/h brutto

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów od czerwca 2015 Hesja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hesja
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 28, 2015 03:08

Szukamy 30 pracowników sezonowych do pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Hesji bez znajomości języka niemieckiego przy segregacji warzyw. Oferta aktualna od czerwca 2015.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Hesja
Wynagrodzenie: 6,40 euro/h brutto
Start: czerwiec
Liczba stanowisk: 30

Zadania:
Zbiór szparagów przy użyciu specjalnego noża do wydłubywania warzyw z ziemi. Pracownik będzie miał za zdanie również sortować i pakować zebrane szparagi.

Wymagania:
– gotowość do wyjazdu w czerwcu
– posiadanie doświadczenia będzie atutem
– wytrzymałość fizyczna
– siła, witalność
– posiadanie dużej ilości energii
– pozytywne nastawienie do życia
– osoba obowiązkowa, odpowiedzialnie podchodząca do zadań

Oferujemy:
– legalną, sezonową pracę już od czerwca
– miejsce do zamieszkania, w którym zapewniamy dobre warunki (płatne 3,0 euro za dzień)
– pościel do spania
– wolny dzień w tygodniu
– w tygodniu oferujemy dwie godziny dodatkowej pracy (jedynie dla chętnych)
– szybkie przeszkolenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie głoszenia na maila: bauerhorn@gmx.de Faks: 0049 6152 53930

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorach-szparagow-od-marca-2015-hesja/

ID ogłoszenia: 88254f10dc31d36b

4 komentarze na “Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów od czerwca 2015 Hesja”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. witam jesteśmy zainteresowani oferta pracowaliśmy każdego roku w gospodarstwie rolnym jesteśmy młodym zespołem w przedziale wiekowym 20 -23 lata nie boimy się ciężkiej pracy .. czekam na odpowiedzi Pozdrawiam czekam na odpowiedzi lukasz17x@o2.pl

  3. Witam

    Jestem zainteresowany oferta.
    Posiadam doswiadczenie przy zbiorze szparagow.

    Zostawiam moj numer 664 317 491.

    Prosze o kontakt.
    Pozdrawiam

  4. ROBERT SZYMANSKI na marzec 14, 2015 @ 13:39

    jestem zainteresowany pracowalem przy zborach prosze o kontakt604697138