€ 9 euro/h brutto

Dla par praca w Niemczech magazyn z obuwiem od zaraz Bremen bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 12, 2015 21:41

Poszukujemy od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Bremen dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– wszystkie prace wykonywane są na magazynie z obuwiem
– pracownik zbiera zamówienia i przygotowuje je do wysyłki
– pakowanie towarów
– paletowanie
– pomaganie przy załadunku i rozładunku dostaw
– wykonywanie prac porządkowych

Wymagania:
– chętnie przyjmujemy pary
– szybkość uczenia się w tym języków obcych
– należy znać liczebniki niemieckie do 1000
– dobre zorganizowanie
– szybkość w wykonywaniu zadań
– wyjazd od zaraz
– punktualne stawianie się w pracy

Oferujemy:
– pracę w dynamicznym zespole
– start już od zaraz
– wspólne zamieszkanie dla par w cenie 330 euro za miesiąc
– system zmianowy (dla par może być on różny-zmiany wybierane są losowo)
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zdobycie nowego, ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila:

polnische-arbeiter@clerk.com z tematem: Praca na magazynie z obuwiem, Bremen.

Proszę pamiętać o dołączeniu odpowiedniej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-dla-par-na-magazynie-z-obuwiem-bez-jezyka-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 62855f36f640fa64

1 odpowiedź na “Dla par praca w Niemczech magazyn z obuwiem od zaraz Bremen bez języka”

  1. Dzień dobry jestem Patryk mam 22 lata i byłbym zainteresowany oferta jestem na Miejscu w Bremen i jestem gotowy podjąć prace od zaraz.Poproszę o kontakt +4915217752020.