€ 8 euro za godz. netto

Niemcy praca w budownictwie przy wykończeniach bez języka Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bielefeld
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 17, 2014 03:11

Poszukujemy budowlańców do pracy w Niemczech przy wykończeniach w budownictwie. Oferta od zaraz w Bielefeld bez znajomości języka obcego z doświadczeniem przy podobnych remontach.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Bielefeld
Wynagrodzenie: 8 euro za godz. netto
Nr ref: NWW/11/14

Zadania:
Pracownik będzie się zajmował pracami ogólnobudowlanymi, do których należą m.in.: malowanie, tynkowanie, montowanie płyt kartonowo-gipsowych, montowanie sprzętów kuchennych i łazienkowych, drobne pace elektryczne itp.

Wymagania:
– posiadanie fachu w ręku
– od kandydatów oczekujemy min. 5 letniego doświadczenia w pracach budowlanych
– język niemiecki bądź angielski będzie sprzyjał podczas rekrutacji
– posiadanie auta będzie atutem
– umiejętność samodzielnego wykonywania zadań
– złota rączka
– dokładność, precyzja
– możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– zatrudnienie na dłuższy okres
– darmowe zakwaterowanie (umeblowane)
– ubezpieczenie
– zwrot kosztów za używanie samochodu
– 40 godzinny tydzień pracy
– zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do pracy
– każdemu pracownikowi oferujemy strój roboczy

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-ogolnobudowlany-wykonczenia-wnetrz-bielefeld,oferta,3650921

ID ogłoszenia: 6985469650bb86f4

8 komentarzy na “Niemcy praca w budownictwie przy wykończeniach bez języka Bielefeld”

  1. dwuch gotowych do podjęcia pracy

  2. napierala stanislaw na listopad 18, 2014 @ 19:02

    Jestem malarzem budowlanym.Wykonuje rozne prace budowlane.w 2007r pracowalem jako trokenbau w bilefeldzie w magdonaldzie. Moj nr tel +48601823008

  3. Witam jestem zainteresowany państwa oferta mam doświadczenie i duże chęci do pracy prasze o kontakt pod nr telefonu 531-514-574 Marcin dziękuje

  4. pracownik ogólnobudowlany na listopad 22, 2014 @ 09:41

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą. Posiadam wykształcenie technik budowlany z uprawnieniami do prowadzenia robót sanitarnych.Z uwagi na duże doświadczenie w budownictwie mogę wykonywać prace określone w Waszej ofercie. Dodatkowo prace brukarskie, dociepleniowe i wykończeniowe. Dysponuję samochodem – może być także brygada 5-cio osobowa.
    W przypadku zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny + 48 500 577 761 lub na e-mala stanislaw1506@02.pl.
    Z poważaniem Stanisław

  5. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PRACA MOŻLIWOŚC WYJAZDU OD ZARAZ, POSIADAM WŁASNE AUTO, JESTEM BEZ NAŁOGÓW

  6. Piotr Brzozwski na listopad 24, 2014 @ 21:43

    Witam mam 17 letnie doswiadczenie w budownictwie ogolnym od piwnic az po dach w tym 12 lat jako brygadzista pracujacy wraz z termomodernizacjami scian i dachow w roznych systemach ,bez nalogow z samochodem do waszej dysozycji Z powazaniem P Brzozowski moj tel +48 501618045

  7. Witam!Jestem zainteresowaną państwa ofertą pracy na w/w stanowisku. Z zawodu jestem cieślą budowlanym.Posiadam wieloletnie doświadczenie w budownictwie;wykończenia,docieplenia itp.Bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu +48695839519 lub +48506872936.Z poważanie Zbigniew M

  8. Witam.jestem bardzo zainteresowany wasza oferta pracy Mam15letnie doswiadczczenie w budownictwie.pracowalem takze w niemczech w hamburu przy malowaniu i tapetowaniu fizelina oraz przy plytach k-g .moj nr. Tel+48943651515 pozdrawiam Grzegorz.