€ 9,50 euro za godzinę

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2014 22:54

Zatrudnienie od zaraz na produkcji kosmetyków dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Niemcy praca w Lipsku przy pakowaniu na linii produkcyjnej i obsługiwaniu maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać kosmetyki i układać w opakowaniach prezentowych.
  • Do zadań należeć będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych i inne zadania których wymagać będzie przełożony

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy
  • gotowość do przejścia szkolenia z obsługi maszyn
  • umiejętność stosowania zasad BHP w praktyce
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • obowiązkowość, pracowitość, organizowanie

Oferta:

  • zatrudnienie w niemieckiej firmie od zaraz
  • umowa podpisana z niemieckim pracodawcą na czas określony
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • zapewniony dojazd z Polski dla osób bez samochodu

Aplikacja:
Drodzy użytkownicy, to ogłoszenie pochodzi ze strony:

Prosimy o ostrożne aplikowanie na to ogłoszenie ze względu na to iż najprawdopodobniej jest próbą wyłudzenia!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferty-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pakowanie-lipsk/

ID ogłoszenia: 91542039df43a3d

2 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie Lipsk”

  1. Józef Chochla na wrzesień 24, 2014 @ 08:55

    Witam.
    Jestem zainteresowany propozycją pracy.
    Podana stawka za godzinę 9,50 to brutto czy też netto.
    Mam 46 lat. Język niemiecki średnio komunikatywny. Posiadam własny środek tranaportu. Jeśli Państwo będą zainteresowani moją osobą to mogę zabrać ze sobą dwie osoby.
    Tel. 48 506679528

  2. witam jestem zainteresowany ofertą Pracy i gotowy wyjazdu od zaraz Tel 609283881