€ 7,50 euro/h brutto

Niemcy praca dla par bez języka na produkcji spożywczej od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: sierpień 10, 2014 20:27

Od zaraz szukamy par do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej. Oferta z Monachium dla grup bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie dla 8 osób.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: 7,50 euro/h brutto

Zadania:
– mieszanie składników na ciastka zgodnie z przepisem
– kontrolowanie czasu wypieków
– sprawdzanie jakości ciastek
– stanie przy taśmie i pakowanie spożywczych wyrobów
– naklejanie etykietek
– układanie towaru na paletach

Wymagania:
– przestrzeganie zasad BHP
– od osoby wymagamy znajomości systemu HACCP
– doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane
– posiadanie wykształcenia gastronomicznego będzie dodatkowym atutem
– gotowość do pracy na trzy zmiany
– możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
– osobiste podpisanie umowy w Hamburgu bądź w Szczecinie

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz
– możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– nie pobieramy opłat za rekrutację
– możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
– pracę w dobrej, przyjaznej atmosferze
– za godziny nocne oferujemy 8,70 euro/h brutto
– zapewniamy miejsce noclegowe na czas trwania umowy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania za pomocą maila: telzeit@null.net

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-produkcja-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 92153e7b42082748