€ 8,50 euro za godz. brutto

Bez znajomości języka produkcja-montaż LCD Niemcy praca w Kronach 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kronach
  • Opublikowany: grudzień 4, 2014 01:15

Producent telewizorów z Kronach zatrudni 6 osób do montowania paneli LCD. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta aktualna na 2 miesiące próbne, później możliwość stałej współpracy.

Stanowisko: Pracownik do montowania paneli LCD
Lokalizacja: Niemcy, Kronach
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto
Numer referencyjny: DG/003/15

Zadania:
– stanie przy linii produkcyjnej
– montowanie paneli LCD
– kontrolowanie jakości złożonych produktów
– testowanie produktów
– zajmowanie się pakowaniem telewizorów do kartonów
– przygotowywanie paczek do wysyłki

Wymagania:
– sprawne dłonie
– posiadanie doświadczenia produkcyjnego jest konieczne, min. rok czasu
– dodatkowym atutem będzie znajomość języka
– chęć rozpoczęcia nauki języka niemieckiego
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– osoby zdrowe, bez nałogów

Oferujemy:
– zatrudnienie od stycznia 2015 roku
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zawarcie umowy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– pomagamy przy szukaniu zakwaterowania
– dobre warunki pracownicze
– wdrożenie w system działania firmy
– 2 miesięczny okres próbny, po którym jest możliwość stałego zatrudnienia
– zakwaterowanie na okres dwóch miesięcy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysłania CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: dringende@europe.com w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-produkcja-montaz-tv-lcd-bez-znajomosci-jezyka-kronach-2015/

ID ogłoszenia: 706547fae968dc18

3 komentarze na “Bez znajomości języka produkcja-montaż LCD Niemcy praca w Kronach 2015”

  1. Szukamy pracy na grudzień 5, 2014 @ 18:16

    Witam.

    Wraz z kolegą poszukujemy pracy jesteśmy gotowi wyjechać i ciężko pracować.
    Nasze numery telefonu to :
    Waldemar 731 838 440;
    Grzegorz 509857 224.

    Pozdrawiam

  2. maniek mateusz na grudzień 8, 2014 @ 16:44

    Witam mam 25 lat jestem mlodym energicznym mezczyzna lubie pracowac fizycznie aktualnie pracuje jako kierowca przy rozworzeniu warzyw ,mam uprawnienia na wozki widlowe i dwu letnie doswiadczenie chetnie wyjade jestem dyspozycyjne prosze o kontakt 786-215-362

  3. Daniel Mermer na grudzień 29, 2014 @ 08:55

    witam mam na imię daniel mam30 lat w tym 10 lat pracuję na produkcji,mam duże zdolności manualne.Jestem bez nałogów.jestem zainteresowany państwa ofertą-oto mój tel. kontaktowy-693068439