€ 7,86 euro za godz. brutto

Fizyczna praca w Niemczech przy pakowaniu bez języka od zaraz Eisenach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Eisenach
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 10, 2014 8:27 pm

Producent artykułów zoologicznych od zaraz szuka pakowaczy do pracy w Niemczech. Oferta z Eisenach przy pakowaniu bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Eisenach
Wynagrodzenie: 7,86 euro za godz. brutto

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za pakowanie produktów znajdujących się w firmie. Jest to praca fizyczna.

Wymagania:
– wysoka sprawność fizyczna
– chęć rozpoczęcia pracy za granicą od zaraz
– umiejętność współpracowania z większą grupą osób
– szybkość przyswajania nowej wiedzy
– sprawne i zręczne dłonie
– osoba odpowiedzialnie podchodząca do swoich obowiązków

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz na min. 2 miesiące
– podpisanie umowy
– praca na pełny etat
– zapewniamy zakwaterowanie w cenie 6 euro za dzień
– oferujemy darmowy transport
– możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Rejestracja kandydatów odbywa się poprzez stronę: https://panel.lps.ag

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-przy-pakowaniu-bez-jezyka-eisenach/

ID ogłoszenia: 60353e7b99a53354