€ 8,50 euro/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 18, 2015 22:06

Myjnia samochodowa z Düsseldorfu szuka rzetelnych pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech na wakacje przy myciu, czyszczeniu aut. Zatrudnienie z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Düsseldorf
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: pracownikmyjni/07/15

Zadania:
Praca jest bardzo prosta i polega na myciu samochodów wewnątrz (dokładne czyszczenie tapicerki, deski rozdzielczej, dywaników, elementów plastikowych, gumowych) jak i na zewnątrz (karoseria, koła, podwozie, szyby).

Wymagania:
– bardzo dobra sprawność fizyczna
– zdolność szybkiego uczenia się, zapamiętywania
– pozostanie w Niemczech do końca września
– zaplanowanie wyjazdu na zaraz
– doświadczenie na stanowisku operatora myjni będzie atutem
– wywiązywanie się z obowiązków
– przyjazne nastawienie
– dokładność, punktualność

Oferujemy:
– zatrudnienie wakacyjne od zaraz do końca września
– niemieckie warunki zatrudnienia
– na miejscu zapewniamy niezbędne szkolenia wprowadzające
– wdrożenie w system działania firmy
– wsparcie na miejscu
– darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy
– oferujemy możliwość wyrobienia nadgodzin

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych powyższym ogłoszeniem prosimy o przesyłanie zgłoszenia (w języku niemieckim przyśpieszy proces rekrutacyjny) na maila:

dringende@europe.com w temacie należy wpisać: pracownikmyjni/07/15

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-na-wakacje-bez-jezyka-na-myjni-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 93655aab1a5358ab

2 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej bez języka Düsseldorf”

  1. Witam, wraz z kolega jesteśmy zainteresowani oferta pracy,w zeszłym roku pracowaliśmy w Anglii na myjni samochodowej. kolega ma 20 lat a ja 22. Jesteśmy gotowi zacząć od zaraz. Pozdrawiam

    kom;667938402

  2. Jestem zainteresowany praca niewymagany jezyk ale rozmawiam po niemiecku jestem gotow zaczac od zaraz prace na myjni samochodowej mam 24 lata pozdrawiam Michal,numer tel.790386667