€ 9-10 euro/h brutto + dieta

Praca w Niemczech dla montera płyt gipsowych w budownictwie Muehldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Muehldorf
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: maj 10, 2015 08:48

Aktualnie szukamy pracowników budowlanych, regipsiarzy do pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie w Muehldorf przy montowaniu płyt kartonowo-gipsowych. Oferta dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Muehldorf
Wynagrodzenie: 9-10 euro/h brutto + dieta

Zadania:
– montowanie płyt kartonowo-gipsowych
– prowadzenie prac wykończeniowych
– porządkowanie placu budowy

Wymagania:
– niemiecki w stopniu komunikatywnym
– przyjazd samochodem będzie ogromnym atutem
– doświadczenie na danym stanowisku min. 2-3 lata
– fachowe podejście do zadań
– samodzielność, dokładność, precyzja

Oferujemy:
– dietę pracowniczą w wysokości 300 euro każdego miesiąca
– darmowe zakwaterowanie
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
– podpisanie umowy na niemieckich zasadach
– praca oferowana jest na czas nieokreślony

Aplikacja:
Rejestracja odbywa się poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/regipsiarz-monter-plyt-gk/niemcy-muehldorf/11543812

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-przy-regipsach-dla-montera-muehldorf/

ID ogłoszenia: 727554f1405b6d8a

4 komentarze na “Praca w Niemczech dla montera płyt gipsowych w budownictwie Muehldorf”

  1. Przemyśław Toporowski na maj 12, 2015 @ 09:55

    dzien dobry jestem zainteresowany moje wcześniejsze prace to ocieplenia wykonczeniówka malowanie fugowanie wszystko w polsce + pomocnik hygraulika i elektryka gotowość do wyjazdu od zaraz , brak samochodu prosze o szybką odpowiedz dziękuje i pozdrawiam 782090833

  2. Janusz Jureczko na lipiec 10, 2015 @ 20:11

    dzien dobry jestem zainteresowany oferta mam doswiadczenie w kładzeniu płyt kartonowo -gipsowych i wykonczeniach wnetrz moge zaczac prace od zaraz posiadam samochód mój tel.793980237