€ 9 euro/h netto

Oferta pracy w Niemczech na budowie na stanowisko malarza Fulda od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: lipiec 10, 2015 11:30

Firma zagraniczna z Fuldy poszukuje pracowników budowlanych przy remontach i wykończeniach. Praca w Niemczech od zaraz dla malarza-tapeciarza z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Fulda
Wynagrodzenie: 9 euro/h netto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: PG/311

Zadania:
Praca polega na malowaniu i tapetowaniu ścian oraz wykonywaniu wszystkich prac przygotowujących do tych zadań.

Wymagania:
– dokładność
– elastyczność godzinowa
– niemiecki na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie jest tutaj konieczne
– wykształcenie kierunkowe jest pożądane
– wytrzymałość organizmu na długotrwały wysiłek
– znajomość zasad BHP
– posiadanie konta bankowego

Oferujemy:
– godziwe warunki mieszkaniowe
– darmowe zakwaterowanie
– dobre wynagrodzenie wypłacane co 7 dni
– niemiecką umowę
– wspieramy w pierwszych dniach
– pomagamy przy organizacji i dostosowaniu się do nowych warunków
– każdemu pracownikowi przysługują urlopy
– poszerzenie swoich umiejętności
– oferujemy ubezpieczenie
– możliwość pracy po godzinach

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy na maila: praca@sliverhand.eu z tematem: PG/311

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-malarz-tapeciarz-fulda/

ID ogłoszenia: 160559f9fa743631

4 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech na budowie na stanowisko malarza Fulda od zaraz”

  1. Jestem zainteresowany podjeciem proponowanej pracy,prosze o kontakt telefoniczny +48 792 853 086 lub poczta elektroniczna
    Pozdrawiam
    Piotr

  2. jestem zainteresowany tą ofertą pracy proszę o kontakt 35 lat 16 lat na budowlance wtym na malowaniu szpachlowaniu tynkowaniu murowaniu kontakt 721127901

  3. Janusz Jureczko na lipiec 14, 2015 @ 15:57

    jestem zainteresowany oferta pracy mam doswiadczenie w wykonczeniach wnetrz malowanie tapetowanie płyty gipsowe,sufity podwieszane, murarka mój telefon 666278335