€ 8,50 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy na produkcji lodów Hannover bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: sierpień 13, 2015 23:04

Dam pracę w Niemczech na linii produkcyjnej dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta z Hannoveru od zaraz przy produkowaniu deserów mrożonych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Hannover
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– dobieranie i mieszanie składników
– porządkowanie stanowiska
– obsługiwanie i czyszczenie maszyn
– pakowanie deserów lodowych

Wymagania:
– możliwość pozostania w Niemczech na 3 miesiące
– wyjazd od zaraz
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– wykonywanie kilku zadań na raz
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– dobre zorganizowanie
– osoby ze znajomością języka niemieckiego będą mile widziane
– dobre zdrowie
– przestrzeganie wewnętrznych zasad firmy

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia
– najlepszym pracownikom zapewniamy stałą współpracę
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zakwaterowanie płatne przez pracownika
– programy lojalnościowe

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV ze zdjęciem i z klauzulą o ochronie danych na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Produkcja deserów lodowych, Hannover, Imię i nazwisko.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hannover-produkcja-deserow-lodowych/

ID ogłoszenia: 72055ccc9e08c927