€ 8,60/h netto

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach pieczarek bez języka Klein Gerau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Klein Gerau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 7, 2017 05:12

Oferujemy zatrudnienie w Klein Gerau przy zbiorach pieczarek dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta sezonowej pracy w Niemczech głównie adresowana głównie do kobiet. Pracodawca zapewnia płatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru pieczarek

Miasto: Klein Gerau, Niemcy

Umowa: na okres 2 miesięcy

Wynagrodzenie: 8,60 euro netto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca przy zbiorze pieczarek

Oczekiwania:

  • pracowitość
  • zdolność do szybkiej pracy
  • zaangażowanie
  • możliwość wykonywania zadania powtarzalnego
  • dostępność na 2 miesiące

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie wypadkowe
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w domu pracowniczym niedaleko firmy
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę sezonową na 2 miesiące – system pracy to 6 dni na tydzień
  • pracownik ma jeden dzień w tygodniu wolny – pracodawca wyznacza który

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:
email pieczaryb@gmail.com

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 781156636

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-pieczarek-bez-jezyka-w-klein-gerau-dla-kobiet/

ID ogłoszenia: 535a00c2f1b922e