€ 8,50 euro/h brutto

Praca w Niemczech Dortmund 2015 na magazynie bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Grudzień 31, 2014 11:52 am

Magazyn z Dortmundu szuka osób do pracy w Niemczech bez znajomości języka urzędowego. Zatrudnienie od stycznia 2015 na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Dortmund
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
– zbieranie zamówień
– wyszukiwanie towarów na magazynie
– układanie towarów zgodnie z klasyfikacją magazynową
– kompletowanie zamówień
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– obsługiwanie wózka z monitorem ukazującym zamówienia
– wyrobienie normy godzinowej wynoszącej 135 opakowań

Wymagania:
– szybkość uczenia się
– chęć do nauki nowych rzeczy
– błyskotliwość, samodzielność
– gotowość do podjęcia zatrudnienia po 15 stycznia 2015 roku
– wcześniejsze prace magazynowe są wymagane
– chęć do podjęcia pracy w systemie zmianowym
– szybkość przystosowania się do nowych warunków pracy
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– preferowani mężczyźni

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na pełny etat
– wyrobienie nadgodzin max. 2 dziennie
– niemiecki kontrakt
– dla najlepszych pracowników bonusy pieniężne
– dwie zmiany od 5 do 14 i od godz. 14 do 23
– dobre warunki pracownicze
– podniesienie swoich kwalifikacji
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez maila: praca.tedi@o2.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-dortmund-2015/

ID ogłoszenia: 59454a3cdacf3fb4

4 komentarze na “Praca w Niemczech Dortmund 2015 na magazynie bez znajomości języka od zaraz”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrzymała
    fizycznie. 661-359-456

  2. Witam, pisze w sprawie pracy na Magazynie w Dortmundzie.
    Młody, silny , zdrowy, szybki, poważnie podchodzący do obowiązków, punktualny, dobrze odnajdujący się w nowym otoczeniu.
    Posiadam 2letnie doświadczenie pracy w Magazynie w Polsce. Również 4miesięczne doświadczenie w pracy Picker/Packer Magazynier w Anglii.
    Język Angielski w stopniu komunikatywnym.
    Bardzo proszę o jaki kolwiek kontakt.
    nr tel. 570222830

  3. Witam Serdecznie.
    Pisze do Panstwa w sprawie pracy na magazynie TEDI w Dortmundzie,
    W pelni odpowiedzialny, zdrowy, bez nalogow.
    Posiadam 6 miesieczne doswiadczenie na magazynie w Niemczech,
    Mieszkam aktualnie w Dortmundzie,
    Prosze o Kontakt na podany adres e@mail.

  4. czeslaw wozniak na Styczeń 9, 2015 @ 11:39 am

    Witam bardzo interesuje mnie państwa propozycja pracy mam doświadczenie na produkcji oraz kilkunastoletni staż w tej branży oraz uprawnienia na wózki widłowe i suwnice .Mój numer telefonu to 513936993 .Mogę wyjechać od zaraz,mam