€ do ustalenia

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie Berlin od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: praca stała
  • Opublikowany: Marzec 7, 2015 8:34 am

Aktualnie szukamy komisjonerów do pracy w Niemczech. Ogłoszenie z Berlina od zaraz dla magazynierów bez znajomości języka niemieckiego przy zbieraniu zamówień w systemie słuchawkowych.

Stanowisko: komisjoner
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– zajmowanie się komisjonowaniem towaru
– składanie paczek według zamówienia
– zadania są wykonywane w systemie bick by voice
– pakowanie produktów
– sprzątanie magazynu

Wymagania:
– zaradność
– kandydat powinien podsiadać minimum 3 miesięczne doświadczenie
– podstawowe zwroty niemieckie i liczebniki potrzebne w trakcie używania systemu słuchawkowego
– możliwość podjęcia zatrudnienia stałego
– dobre zorganizowanie
– osoba kontaktowa
– odpowiedzialność, rzetelność

Oferujemy:
– stałą pracę za granicą
– przyjazną atmosferę
– dobre warunki pracownicze
– podniesienie swoich kwalifikacji
– prace w międzynarodowej grupie

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie zawierające w treści klauzule o ochronie danych osobowych na adres mailowy: rekrutacja@castor-logistic.pl

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-komisjoner-na-magazynie-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 15054faa8ec7ce2c

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech na magazynie Berlin od zaraz”

  1. Witam.jestem zainteresowany ta oferta pracy jestem odpowiedzialna osoba silny fizycznie bardzo prosze o kontakt nr.tel.0039 3312579128