€ ok. 6,40 euro/h brutto lub akord

Niemcy praca sezonowa przy zbiorach owoców bez znajomości języka 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Krefeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 7, 2015 1:01 am

Oferta pracy w Niemczech 2015 dla studentów przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Krefeld dla pracowników sezonowych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Krefeld
Wynagrodzenie: ok. 6,40 euro/h brutto lub akord
Ilość miejsc: 250
Start: okres wakacyjny

Zadania:
Do zadań pracownika należy ręczny zbiór owoców miękkich takich jak truskawki, sporadycznie jagód. Pracownik będzie prowadzić wstępną segregację, odrzucając owoce niezdatne do spożycia.

Wymagania:
– możliwość zaplanowania wyjazdu do Niemiec na czas wakacji
– posiadanie doświadczenia przy zbiorach będzie atutem
– zapewnienie sobie stroju i obuwia nieprzemakalnego
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– dobre zdrowie, bez nałogów
– wytrzymałość fizyczna
– sprawne dłonie

Oferujemy:
– zapewniamy od 6 do 8 godzin pracy dziennie
– dobre wynagrodzenie
– możliwość rozliczenia się na akord
– wyżywienie w cenie 3,50 euro za każdy dzień
– miejsce zamieszkania płatne dodatkowo 3,50 za 24h
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– pracę w międzynarodowej grupie
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: info@benrader-obsthof.de kontaktować można się w języku polskim, angielskim bądź niemieckim.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-2015-w-krefeld/

ID ogłoszenia: 61354ac641e4dbf7

7 komentarzy na “Niemcy praca sezonowa przy zbiorach owoców bez znajomości języka 2015”

  1. Dwie kandydatki do zbioru owoców na Styczeń 10, 2015 @ 7:17 pm

    Maria Wnęk 40 lat
    Katarzyna Wnęk lat 17
    Proszę o kontakt pod adresem mariawnek040675@gmail.com lub telefonicznie 694894031

  2. Prosze o kontakt stork@poczta.fm

  3. BEATA WRECZYCKA .LAT 42 na Styczeń 18, 2015 @ 5:09 pm

    WITAM SERDECZNIE MAM DOROSŁYCH DWOCH SYNOW I CORKE MOGLIBYSMY PRZYJECHAC WE CZWORO PROSZE O KONTAKT TO MOJ NR.TELEF.780093241

  4. BEATA WRECZYCKA .LAT 42 na Styczeń 18, 2015 @ 5:13 pm

    WITAM SERDECZNIE MAM DOROSLYCH DWOCH SYNOW I CORKE MOGLIBYSMY PRZYJECHAC WE CZWORO PROSZE O KONTAKT MOJ NR.TELEF.7880093241O beata0098900@wp.pl

  5. Witamy jesteśmy zainteresowani pracą pracowaliśmy w Niemczech przy truskawkach .pracy fizycznej się nie boimy proszę o odpowiedz.tel 504473-895

  6. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  7. Grzegorz lat 30 na Kwiecień 1, 2015 @ 6:03 pm

    Witam.Jestem chetmy do pracy przy zbiorach owoców,pracowalem juz przy zbiorach.Jestem zainteresowany.Prosze o kontakt pod nr 698-596-992.