€ 1000 euro/mc netto

Praca w Niemczech dla pokojówki przy sprzątaniu pokoi hotelowych Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 20, 2015 23:41

Kierownik hotelu z Frankfurtu nad Menem zatrudni pokojówki do pracy w Niemczech. Oferta dla Kobiet z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem na miejscu. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pokojówka
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Wynagrodzenie: 1000 euro/mc netto

Zadania:
– utrzymanie czystości w pokojach
– sprzątanie pomieszczeń ogólnodostępnych np. korytarze czy windy
– uzupełnianie, wymiana pościeli, ręczników
– informowanie przełożonego o usterkach czy brakach
– przekazywanie do pralni i odbiór rzeczy gości oraz pościeli hotelowej

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– dostosowanie się do szybkiego sprzątania (określony czas na jeden pokój)
– gotowość do pracy za granicą
– komunikatywność, osoba otwarta
– dobre samopoczucie, pozytywne nastawienie
– miłe usposobienie
– kultura osobista
– przestrzeganie zasad hotelowych
– dbanie o dobry wizerunek hotelu
– komunikatywny niemiecki
– posiadanie doświadczenia

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– darmowe zakwaterowanie i posiłki
– pracę dla kobiet
– zatrudnienie od zaraz
– przyjazną atmosferę
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: justyna.morozowska@aicrecruitment.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/hotelarstwo-niemcy-praca-dla-kobiet-pokojowka-sprzatanie-pokojow-frankfurt/

ID ogłoszenia: 259550c9a0cc1ab1