€ 8,50 euro za godz.

Praca w Niemczech dla pracownika fizycznego przy roznoszeniu ulotek 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: styczeń 25, 2015 16:20

Dam fizyczną pracę w Niemczech od marca 2015 przy roznoszeniu ulotek dotyczących ochrony środowiska. Ogłoszenie dla Polaków bez doświadczenia i z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz.

Zadania:
Roznoszenie ulotek we wskazanych rewirach jednak nie dalej niż 60 km od miejsca zamieszkania.

Wymagania:
– znajomość topografii Niemiec
– nienaganne zdrowie
– otwartość
– miła aparycja
– pozytywne nastawienie do życia
– gotowość do wyjazdu 1 marca
– prawo jazdy na samochód osobowy
– podstawy języka niemieckiego

Oferujemy:
– zatrudnienie od 1 marca do 1 maja 2015
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– darmowe zakwaterowanie
– możliwość pracy w różnych godzinach
– oferujemy legalną pracę tymczasową

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: rekrutacja@hrpoland.com z dopiskiem: ulotki.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-roznoszenie-ulotek-od-marca-2015/

ID ogłoszenia: 96254c28c9d56791

2 komentarze na “Praca w Niemczech dla pracownika fizycznego przy roznoszeniu ulotek 2015”

  1. Witam jestem zainteresowany tą pracą proszę o kontakt bery326@gmail.com pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany tym ogłoszeniem.Poszukuje pracy tymczasowej znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym w zeszłym roku pracowałem w Niemczech i posiadam dokumenty potrzebne do pracy mariuszka123@o2.pl