€ do ustalenia

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów od zaraz Berlin bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2015 00:05

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów z pola. Oferta z Berlina od zaraz dla pracowników sezonowych bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie na około 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Do zadań pracownika należy zbiór szparagów przy pomocy specjalnego nożyka. Osoba zatrudniona wykonuje te czynności w pozycji klęczącej. Inne zadania, które będą zlecane to segregowanie i pakowanie warzyw.

Wymagania:
– wytrzymałość organizmu na zmienne warunki pogodowe
– wyjazd od zaraz
– zatrudniamy osoby w wieku od 20 do 50 lat
– siła fizyczna
– doświadczenie przy zbiorach będzie atutem
– znajomość języka niemieckiego będzie sprzyjała podczas rekrutacji

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz do lipca
– podpisanie umowy tymczasowej
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pracę zarówno dla kobiet jak i mężczyzn
– oferujemy pracę fizyczną

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach od 9 do 17. Proszę dzwonić na numer: 74 840-48-57

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 486553439b97464d

5 komentarzy na “Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach szparagów od zaraz Berlin bez języka”

  1. Witam, jestem zainteresowana tą ofertą. Proszę o kontakt E-mail

  2. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  3. Jestem na miejscu w Berlinie. Chetny i zwarty do pracy od zaraz. Moj nr. 0151 43337589

  4. Witam jestem bardzo zainteresowany pracą jestem silny i wytrzymały fizycznie jak i psychicznie mam 19 lat i prawo jazdy kat. B nie boję się ciężkiej pracy mam doświadczenie przy zbiorze jabłek, potrafię dobrze zorganizować swoją pracę wykonuję szybko i starannie powierzone mi obowiązki. Proszę o kontakt na nr. 512755668 lub E-mail Pozdrawiam i oczekuję na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku. Pozdrawiam

  5. Witam wraz z narzeczonym jestesmy zainteresowani pracą . Mieszkamy obecnie w Berlinie więc nie będzie problemu z dojazdem . Zostawiam nr 015168744306 . Pozdrawiam