€ do ustalenia

Dla par bez języka praca w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 28, 2015 02:56

Ogłoszenie dla par bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech (Hamburg) na linii produkcyjnej przy pakowaniu kosmetyków. Zakwaterowanie na miejscu będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pakowanie produktów kosmetycznych przy taśmie
– kontrolowanie jakości artykułów
– naklejanie na opakowania etykiet
– paletowanie
– zabezpieczanie towaru

Wymagania:
– zatrudnienie dla par
– sprawne dłonie
– szybkość wykonywania zadań
– przystosowanie się do jednostajnego, szybkiego tempa pracy
– normy dzienne muszą zostać zachowane
– doświadczenie na podanym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy:
– legalną pracę dla par
– podpisanie umowy na niemieckich zasadach
– pomoc polskiego opiekuna
– możliwość podprowadzania składek
– ubezpieczenie i płatne zakwaterowanie w mieszkaniu 3 pokojowym
– dla chętnych możliwe dodatkowe godziny do wypracowania

Aplikacja:
Zgłoszenia (najchętniej w języku niemieckim) przyjmujemy pod adresem mailowym: dringende@europe.com
Prosimy dołączyć zdjęcie oraz klauzulę o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-kosmetykow-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-hamburg/

ID ogłoszenia: 66354f0f63370ce0

9 komentarzy na “Dla par bez języka praca w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków Hamburg”

  1. witam .szukammorzliwosci podjecia pracy od zaraz.posiadam doswiadczenie w pracy na produkcji .wiek33lata.tel.721-485-333

  2. Witam serdecznie, od dwoch lat mieszkam we wloszech jestem zainteresowana wasza oferta, prosze o kontakt 0039 3886341307, pozdrawiam Paulina Zakrzewska

  3. witam. wraz z dziewczyną bylibyśmy zainteresowani wyjechać od sierpnia 🙂
    605361468

  4. witam. wraz z dziewczyna bylibysmy zainteresowani wyjazdem od sierpnia na dłużej. 605361468

  5. Witamy my para z ogłoszenia chętni do pracy
    Witamy jesteśmy zainteresowani oferta pracy w Niemczech
    ja Dariusz lat 29 moja kobieta Ania lat 31
    mam doświadczenie już pracowaliśmy na taśmie
    prosimy od szczegółowe informacje co do wyjazdu np do pracy
    jak z dojazdem z polki itd pozdrawiamy i czekamy
    na szybka odpowiedz od was z poważaniem Dariusz i Ania…..
    nasz tel +48733557180 i +48502394470

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji,
    zgodnie z Ustawą z dnia. 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych
    (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

  6. Witam wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani oferta pracy przy oakowaniu kosmetykow. Mamy doswiadczenie. Zostawiamy namiary 783719523 pozdrawiamy

  7. Podejmę prace.
    Posiadam doświadczenie na linii produkcyjnej. Nr kont: 531 999 676

  8. Witam para gotowa od zaraz do podjęcia pracy doświadczenie na taśmie produkcyjnej w niemczech kobieta Lucyna 48 lat i mężczyzna Zbigniew 47 lat tel 507983493 . Pozdrawiamy

  9. Para1234567890 na maj 5, 2015 @ 15:38

    Witam! Para z doświadczeniem poszukuje pracy przy produkcji od zaraz. Numer telefonu to 515- 609- 485. Pilnie proszę o kontakt!!