€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech bez doświadczenia przy sprzątaniu mieszkań Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Opublikowany: kwiecień 11, 2015 22:19

Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań i innych zlecanych powierzchni. Ogłoszenie z Drezna dla Polaków bez doświadczenia, a ze znajomością podstaw języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Są to typowe prace jakie wykonuje pracownik sprzątający na przykład:
– mycie podłóg, okien
– czyszczenie, odkurzanie dywanów
– ścieranie kurzy, polerowanie mebli
– sprzątanie pomieszczeń po remontach czy przeprowadzkach
– używanie odpowiednich środków czyszczących
– itp.

Wymagania:
– samodzielność, zaangażowanie, punktualność
– poczucie estetyki, porządku
– zatrudniamy kandydatów z podstawową znajomością języka niemieckiego
– doświadczenie przy sprzątaniu będzie ogromnym atutem
– dla pracowników posiadających zakwaterowanie w Dreźnie
– szybkość, sprawność ruchowa
– godne reprezentowanie firmy

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– podpisanie umowy o pracę na niemieckich warunkach
– oferujemy pracę dorywczą
– w ciągu tygodniu zapewniamy przepracowanie około 25 godzin
– strój do pracy oraz wszystkie potrzebne środki chemiczne i sprzęt do sprzątania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz z klauzula o ochronie danych na maila: gmc-katowice@web.de

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-przy-sprzataniu-drezno-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 58655298ebbdb558