€ 7,50 euro/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu sera Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca roku 2014
  • Opublikowany: Październik 23, 2014 11:09 pm

Fabryka z Bremen szuka osób bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech na produkcji przy pakowaniu sera. Zatrudnienie z zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: Pracownik do pakownia
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 7,50 euro/h brutto
Numer referencyjny: GB/62/2014

Zadania:
– stanie przy linii produkcyjnej
– pakowanie sera według ustalonych zasad
– kodowanie paczek
– układanie towaru w kartony
– przygotowywanie pakunku do magazynowania

Wymagania:
– sprawne dłonie
– szybkie wykonywanie zadań
– możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz do końca roku
– doświadczenie będzie mile widziane
– przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
– pracę bez języka
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– szkolenia pracownicze
– wdrożenie w politykę firmy
– darmowe zakwaterowanie

Aplikacja:
Prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń na maila: ganztags-beruf@ok.de w treści proszę umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych w tytule wiadomości natomiast numer referencyjny.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-sera-bez-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 5485449815601be9

4 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy pakowaniu sera Bremen”

  1. Renata Lisiecka na Październik 27, 2014 @ 5:01 pm

    witam zainteresowana jestem oferta mam doswiadczenie na produkcji i z praca ze srodkami spozywczymi tel 663976690

  2. Witam państwa jestem zainteresowany oferta pracy proszę o kontakt 513917120

  3. Mam problem w znalezieniu pracy w kraju chociaż jestem osobą odpowiedzialną dyspozycyjną uczciwą i punktualną .Podejmę się pracy w/w. pracy ponieważ mam praktykę przy pakowaniu innych produktów ale związanych z tym zawodem .Podejmę się tego wyzwania ,ponieważ interesuje mnie inne wyzwanie iodpowiedzialność za wykonywanie innych czynności .

    zpoważaniem
    Małgorzata Knapczyk

  4. Witam,
    Jestem osobą poszukującą pracy za granicą była by to moja pierwsza
    praca poza granicami,
    Chciał bym dodać że jestem rzetelny suniemy oraz zdyscyplinowany a
    także odpowiedzialny,
    Żadna praca nie sprawia Problemów łatwo nawiązuje dobre relacje z
    klientami jak także współpracownikami,
    Potrafię na bieżąco rozwiązywać problemy jak owszem współpracować z
    innymi w rozwiązywaniu,
    Z góry dziękuje za rozpaczanie mojej sprawy,
    Pozdrawiam,
    Wojciech Głowala