€ 1100-1400 euro/mc netto

Od zaraz Niemcy praca fizyczna w Balderschwang przy sprzątaniu mieszkań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Balderschwang
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 17, 2014 03:10

Szukamy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech. Oferta z Balderschwang przy sprzątaniu mieszkań i domów. Zatrudnienie od grudnia dla osób ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania pomieszczeń
Lokalizacja: Niemcy, Balderschwang
Wynagrodzenie: 1100-1400 euro/mc netto

Zadania:
Jest to praca fizyczna, w której pracownicy są odpowiedzialni za doprowadzenie pomieszczeń do stanu nienagannej czystości. W tym celu użyte zostaną środki chemiczne, na które kandydaci nie mogą być uczuleni.

Wymagania:
– chęć do rozwijania swojej wiedzy i uczestnictwa w szkoleniach
– gotowość do wyjazdu za granicę już w grudniu
– język niemiecki na poziomie komunikatywnym
– osoba odpowiedzialnie podchodząca do wyznaczanych zadań
– punktualność, staranność, systematyczność, uczciwość
– doświadczenie na danym stanowisku jest konieczne

Oferujemy:
– legalną pracę na stałe
– podpisanie umowy o zatrudnienie według niemieckich norm
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora
– jeden lub dwa dni wolne w tygodniu (w zależności od ilości pracy)
– zakwaterowanie w cenie 150-250 euro za miesiąc
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku niemieckim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: pracaniemcy@irkl.pl w tytule proszę wpisać stanowisko, o które się Państwo ubiegają.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-sprzatacza-sprzataczki-balderschwang/

ID ogłoszenia: 65154692e5a68d65

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca fizyczna w Balderschwang przy sprzątaniu mieszkań”

  1. witam jestem zainteresowany moj n. 0048605477047