€ 9 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech sortowanie, recykling bez języka 2015 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: Grudzień 12, 2014 7:33 am

Zatrudnimy 3 pracowników fizycznych do pracy w Niemczech na rok 2015. Oferta z Berlina bez znajomości języka niemieckiego – sortowanie śmieci w recyklingu przy taśmie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 9 euro/h brutto
Numer referencyjny: DG/005/15

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na sortowaniu odpadów na poszczególne rodzaje. Zatrudniony będzie również obsługiwać maszynę służącą do rozdrabniania śmieci.

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia będzie mile widziane
– gotowość wyjazdu od zaraz
– znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
– zręczność, szybkość
– osoba energiczna, żywotna
– chęć wyrobienia nadgodzin
– opłacenie zakwaterowania wynoszące 200 euro/mc

Oferujemy:
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji pracy
– premie pracownicze
– konkurencyjne stawki godzinowe
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych
– na miejscu pomoc polskiego opiekuna
– legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
– zakwaterowanie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: dringende@europe.com w tytule proszę wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-2015-sortowanie-odpadow-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 679548a977600109

19 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech sortowanie, recykling bez języka 2015 Berlin”

  1. KAMIL i DAMIAN na Grudzień 12, 2014 @ 4:40 pm

    Witam,

    W nawiązaniu do Państwa ogłoszeń umieszczanych na stronach internetowych, pragnę wraz z moim partnerem aplikować na stanowisko pracownika fizycznego, np pakowacz, sortowanie itp. Być może znajdzie się także inne stanowisko dla pary, która nie zna języka niemieckiego i nie posiada wyrobionej książeczki sanepidowskiej, ale chce rozpocząć pracę od 05.stycznia 2015 r., lub wcześniej, a przy tym wykazuje się ogromnym zaangażowaniem, energicznością, optymizmem i ochotą do powierzonej jej pracy.
    Mój e-mail: kamil1.madagasikara@wp.pl, tel.+48 669288089. Proszę o kontakt.

    Serdecznie pozdrawiamy,

    Kamil i Damian

  2. MOJ NR TELEFONU 726016678

  3. prosze o kontakt 601336241

  4. JESTEM BARDZO CHĘTNY DO PODJĘCIA TEJ PRZCY OD ZARAZ MAM 40 MÓJ NR.TEL 512479486

  5. Daniel Zawada na Grudzień 14, 2014 @ 5:08 pm

    witam mam doswiadczenie w sortowaniu śmieci pracowałem w Niemczech przez okres 1 roku jestem osobą młoda i mam wprawę nr tel 665742509 pozdrawiam Daniel Zawada

  6. Dwie kobiety z doswiadczeniem pracy w recyklingu .Jesteśmy zainteresowane,od zaraz.
    Dziekuje i czekam na odpowiedz.
    Anna.
    Nr tel.888824103

  7. MOJ NR TELEFONU 665515313

  8. Jesteśmy dwie kobiety możemy wyjechać od stycznia do pracy mój nr tel.505537062

  9. witam
    jestem zainteresowana pracą w Państwa firmie mam doświadczenie w pracy na produkcji. jestem w pełni dyspozycyjna posiadam wlasny samochód.

    pozdrawiam 0048533102727

  10. recyklink smieci na Grudzień 18, 2014 @ 11:32 am

    marek jestem zainteresowany tom pracom od zars tel 536549603

  11. Krystyna Jabłońska na Grudzień 28, 2014 @ 10:12 am

    jestem zainteresowana praca wraz z mężem , mamy doświadczenie w tej branży. Posiadam samochód i prawo jazdy kat. B . Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz Tel.505014041

  12. od zaraz. tel.691322526

  13. 691322526

  14. Jeste wraz kolega zainteresowany ta praca prosze o kontakt tel.697-542-957

  15. sortowanie recykling na Styczeń 12, 2015 @ 3:01 pm

    Dzień dobry razem z bratem jesteśmy zainteresowani podjęciem u państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko pracy, oboje posiadamy aktualne ksiązeczki sanitarno epidemiologiczne,
    Posiadam doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku gdyż pracowałem jako sortowacz odpadów komunalnych ( szkło , pet , makulatura, zmieszane ).
    Posiadam wszystkie niezbędne szczepienia .
    Jesli spełniamy państwa oczekiwania proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978@o2.pl.
    Z poważaniem Marcin

  16. Segregacja śmieci na Luty 3, 2015 @ 11:30 am

    Jestem zainteresowany ta oferta i jestem gotow wyjechac od zaraz razem z kolega nr. 77-436-76-73 .

  17. Witam jestem zainteresowana panska oferta mam dos w tej pracy przepracowane 3lata na sortowni muj nr 780097413