€ 8,77 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy pakowanie czekoladek bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Opublikowany: wrzesień 6, 2015 22:59

Zatrudnimy od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Düsseldorfu przy pakowaniu czekoladek dla Polaków bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Düsseldorf
Wynagrodzenie: 8,77 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik zajmuje się ręcznym pakowaniem czekoladek w odpowiednie opakowania
– odkładanie produktów na taśmę
– produkty niespełniające normy należy usuwać z taśmy produkcyjnej
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– zatrudniamy kandydatów mogących podjąć pracę od zaraz
– odpowiedzialne podejście do wyznaczonych zadań
– dobre radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– kandydaci z doświadczeniem przy pakowaniu są mile widziani
– dbanie o higienę osobistą
– posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
– umiejętność współpracowania

Oferujemy:
– niezbędne szkolenia umożliwiające podjęcie pracy
– strój roboczy jest zapewniony
– zatrudnienie odbywa się w pełnym wymiarze godzinowym
– chętnym oferujemy możliwość wyrobienia godzin dodatkowych
– przyjazne środowisko
– pracę bez konieczności posiadania doświadczenia i znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania CV (najchętniej napisanego po niemiecku) z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na maila:

einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Pakowanie pralinek, Düsseldorf.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-pakowanie-czekoladek-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 13555ecafc8beae6

6 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy pakowanie czekoladek bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. Witam serdecznie
    Jestem w Essen i jestem zainteresowany z pracą
    Ja z Polski i mogę wstąpić do pracy od zaraz
    Pozdrawiam

  2. Dzień dobry.
    Jestem zainteresowana pracą w Düsseldorf przy pakowaniu pralinek.
    Jestem gotowa podjąć pracę od 18.09.2015
    mój nr.tel 0048 694 881834
    anna.halikowska@gmail.com
    Serdecznie pozdrawiam
    Anna Halikowska

  3. Witam,pracowałem z synem na podobnym stanowisku tj BrandtSchokolade w Landshut. Prosze o kontakt. Pozdrawiam

  4. Wraz z kuzynką jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy zwłaszcza długoterminowo mam wieloletnie doświadczenie w pracy na produkcji a kuzynka pracowała przy ciastkach w Holandii.Jesteśmy sumienne ,dokładne i pracowite proszę o kontakt tel.668 972 553 lub 516 447 449

  5. ewa dziedzicka na wrzesień 24, 2015 @ 11:47

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą i wraz z ciociæ gotowe do pracy!! Pozdrawiam

  6. Witam. Nazywam się Krzysztof Krawiecki i jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Mieszam w Dusseldorfie. Jestem gotowy do pracy od zaraz. Mój numer 015730195279.Pozdrawiam.