€ 13,95 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy w Ahaus na budowie dla glazurnika-kafelkarza

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ahaus
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 10, 2014 00:08

Firma budowlana z Ahaus od zaraz szuka budowlańców do pracy w Niemczech. Oferta dla Polaków w budownictwie przy kładzeniu kafelków. Od pracowników wymagamy 5 letniego doświadczenia.

Stanowisko: Glazurnik- kafelkarz
Lokalizacja: Niemcy, Ahaus, Zwickau
Wynagrodzenie: 13,95 euro/h brutto
Nr. referencyjny: GLZ/100/DE

Zadania:
Zadaniem glazurnika jest okładanie pionowych ścian płytkami ceramicznymi. Pracownik jest zobowiązany do przygotowania sobie podłoża tak, aby płytki zostały ułożone równo.

Wymagania:
– 5 letnie doświadczenie w zawodzie glazurnika
– posiadanie fachu w ręku
– dokładność, precyzja
– znajomość nowych technik nakładania płytek
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym
– posiadanie auta
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– umiejętność pracy samodzielnej jak i zespołowej

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie
– zapewniamy dietę pracowniczą (12 euro za dzień)
– darmowe zakwaterowanie
– zaliczki wypłacane co tydzień
– ubezpieczenie
– legalną pracę na niemieckich warunkach

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: rekrutacja@flexjob.pl w tytule proszę wpisać: GLZ/100/DE.

Źródło: http://www.praca4u.net/plytkarz-glazurnik-niemcy-id252143.html

ID ogłoszenia: 42054600b3a9bcc7