€ 12,25/h

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz na magazynie z zabawkami Mainz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mainz
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 10, 2017 05:00

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z zabawkami. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka niemieckiego w Mainz od zaraz przy zbieraniu zamówień oraz przygotowywaniu ich do wysyłki.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Moguncja, Niemcy

Liczba wakatów: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,25 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca jako magazynier w hurtowni zabawek przy kompletowaniu oraz pakowaniu towarów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie zamówień dla klientów indywidualnych

Wymagania:

  • pracowitość, odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia na wózki widłowe
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • pełne ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zamieszkanie zapewnione w wynajętym mieszkaniu, koszt to 150 euro miesięcznie za samodzielny pokój z dostępem do wspólnej kuchni oraz łazienki
  • zatrudnienie na podstawie umowy próbnej obowiązującej do końca bieżącego roku
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu mailowego. Wiadomość należy odpowiednio zatytułować i wysłać z załączeniem CV na adres poniższy:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: magazyn-z-zabawkami 11/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-mainz/

ID ogłoszenia: 8485a04c7ce630c8