€ do ustalenia

Praca w Niemczech na magazynie Drezno bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Opublikowany: sierpień 28, 2015 13:00

Pracodawca z Drezna szuka magazynierów bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech na magazynie z elektroniką przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik zbiera zamówienia i przygotowuje je do wysyłki
– wyszukiwanie produktów na półkach magazynowych
– zabezpieczanie sprzętu elektronicznego przed uszkodzeniami, które mogą wystąpić podczas transportu
– inne zadania magazynowe

Wymagania:
– kandydaci posiadający doświadczenie na danym stanowisku są mile widziani
– odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– szybkość, energiczność, punktualność, niezawodność
– dobre radzenie sobie w sytuacjach stresujących
– osoba pogodna, towarzyska

Oferujemy:
– zdobycie nowego doświadczenia
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– wynagrodzenie wypłacane zawsze w ustalonym terminie
– dobre wynagrodzenie
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy
– chętnym oferujemy szkolenia z obsługiwania wózków widłowych
– pomagamy przy wszelkich formalnościach

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń (najchętniej CV napisane po niemiecku) na maila: einfach-losungen@germanymail.com z tematem: Pracownik magazynu, Drezno.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drezno-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 76455e032fb0e45c